logo

Cenník ubytovania
 
Typ izby EUR
Jednolôžková 29,-
Dvojlôžková 42,-
Trojlôžková 60,-
Apartmán 60,-
Prístelok 10,-

wifi zakovice
Bezdrôtový internet v celom objekte
nášho penziónu

Rezervujte si izbu ešte dnes
tel: 032 / 77 82 403
email: penzion@zakovic.sk

 

 

Kam v okolí

paragliding m

V Novom Meste nad Váhom sa nachádza paraglidingová škola, v ktorej nájdeme obchod s výbavou na paragliding. Ponúkajú kompletný paragliding servis, paraglidingové výlety za lietaním do zahraničia a tandemové paragliding lety.
Zdroj: www.paraglidingnm.sk

Hrad Beckov sa majestátne týči na 60 metrov vysokom strmom brale nad obcou rovnakého mena neďaleko rieky Váh, kde už od 13. storočia strážil obchodnú cestu, vedúcu Považím. Bol hradom kráľov, mocných veľmožov a rytierov, hradom, ktorý odolal Tatárom aj Turkom. Jeho minulosť je opradená povesťami, ktoré umocňujú romantiku jeho dnešnej podoby.
Zdroj: www.hrad-beckov.sk
hrad beckov m
hrad trencin m Trenčiansky hrad je národnou kultúrnou pamiatkou a tvorí dominantu mesta Trenčín. Na mieste dnešného hradu stála v predrománskom období rotunda a v období Veľkej Moravy hradisko, ktoré neskôr nadobudlo význam dôležitého a mocného kráľovského hradu. Najznámejším majiteľom hradu bol Matúš Čák Trenčiansky, pán Váhu a Tatier.
Zdroj: www.visittrencin.sk
Čachtický hrad bol postavený v prvej polovici 13. storočia ako jeden z tzv. strážnych hradov Stredného Považia, ktoré zabezpečovali západnú hranicu Uhorska. Jeho zrúcaniny sa nachádzajú na skalnatom vrchu pri obci Čachtice neďaleko Nového Mesta nad Váhom.
Zdroj: www.cachtice.sk
cachtice m

image penzion okolie